
Логічна гра сортер ToyCloud нагодуй тваринку 50 предметів щипці, тарілочки
385 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2188-113
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЛОГІЧНА ГРА 2188-113:
-Гумові фігурки
-Мисочок 6 шт
-Щипці для сортування 2 пари
-У слюді 17*8*11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 50 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴

