
Килимок Пазл масажний Metr EVA Геометричні фігури більш-менш 10 деталей
320 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пізнання навколишнього світу починається з порівняння. Хочете, щоб крихітка швидше запам'ятав форми та навчилася порівнювати розмір предметів? Отже, варто купити розвивальний килимок-пазл Bambi М 2737. Яскраві кольори, барвисті форми та знімні елементи-пазли — такий аксесуар допоможе швидкому навчання. Адже відкривати світ так весело!
Якісний і безпечний розвивальний килимок-пазл розроблений спеціально для діток віком від 1 року. Він гіпоалергенний і безпечний, оскільки зроблений відповідно до міжнародних стандартів.
Також модель вирізняється такими перевагами:
- Зручний розмір — килимок містить 10 основних деталей (29х29х0.8 см) зі знімними елементами
- Комфорт і делікатний масаж — оригінальна текстура сприяє розвитку м'язового каркаса
- Вчимося граючи — модель покращує логічне та асоціативне мислення, а також стимулює пам'ять і дрібну моторику
- Гіпоалергенний матеріал EVA — тепер ігри на підлозі стали безпечними, адже переохолодження виключене
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | EVA |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 290 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
