
Розвивальна іграшка для малюків Bambi Сортер Їжачок
240 ₴
- Готово до відправки
- Код: 219
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розвивальна іграшка-сортер "Їжачок".
Іграшка призначена для дітей раннього віку та спрямована на розвиток координації рухів і дрібної моторики.
Всі "голочки" пофарбовані в яскраві кольори, а комірки пронумеровані, тому в ігровій формі можна познайомити малюка з числовими значеннями та назвами кольорів.
Суть гри: вставити всі палички — "голки" у спинку їжачка.
У комплекті:
- їжачок (збирається з 2 частин);
- палички 12 шт.
Розмір іграшки: 18 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bambi |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Ширина упакування | 175 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


