
Іграшка розвивальна HOLA будиночок Сортер музичний Теремок
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9196
Теремок-сортер HOLA — багатофункціональна розвивальна музична іграшка зі звуковими та світловими ефектами. Іграшка сприяє розвитку в дитини мовлення, уваги, логічного мислення, музичного слуху та моторики рук. У процесі гри за допомогою сортування малюк вивчить форми предметів, запам'ятає звуки тварин і кольору.
Основні функції:
• Вчимося рахувати. Різнобарвні ромбики містять цифри та математичні знаки. Потрібно вирівняти в один колір усі ромбики. У результаті вийде математичний приклад.
• Сортуємо фігурки тварин. Підбираємо та виставляємо фігурки у формі отвору Теремка. У разі збігу фігурки тварини з формою — звучить її голос.
• Сортуємо геометричні фігури. Підбираємо та вставляємо фігурки у форми-освердіння термка.
• Вгадуємо форму, не дивлячись. Через віконце, доторкнися рукою будь-якої фігурки, що є в термці. Відгадай, не дивлячись форму фігурки, назви її.
• Граємо мелодії. Натискай на клавіші, вивчай ноти та грай мелодії.
• Слухаємо веселу музику. Натискай на будь-яку музичну клавішу та слухай веселі мелодії.
Ігри, що входять до комплекту:
• Хто в Теремочку живе? Розвиває тактильні відчуття та дрібну моторику рук! Через віконце, доторкнися рукою будь-якої фігурки, і назви її.
• Як потрапити в Теремок? Підбираємо та вставляємо фігурки у форми-відвертання Теремка. У разі збігу фігурки тварини з формою — звучить її голос. Дістати фігурки з Теремка можна з дверцят: потягнути ключик до дверцят і відкрити замочок.
Працює від батарейок (не входять до комплекту).
Паковання картонна коробка.
Розмір упаковки: 22-21-21см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Ширина упакування | 235 мм |
| Висота упаковки | 235 мм |
- Ціна: 950 ₴
