
Навчальний дерев'яний планшет-вкладка MD 1695-RU TREE TOYS риболовля, тварини, транспорт, цифри, букви, ксилофон рус
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: MD 1695-RU
Навчальна дошка виготовлена з екологічно чистих матеріалів, пофарбованих безпечними фарбами, що відповідають санітарним нормам.
Іграшка являє собою дерев'яну дошку з безліччю виїмок.
У верхній частині панелі розташовані отвори для барвистих рибок і цифр. .
На дошці розташовані виїмки для математичних знаків і цифр, букв російською мовою, за допомогою яких Ви можете складати прості математичні приклади та слова.
Також малюка можна познайомити з тваринами та видами транспорту.
Також на дошці є ксилофон.
З таким набором можна вигадувати масу захопливих завдань в ігровій формі, наприклад, запропонувати дитині знайти пазл із відповідною картинкою або зловити потрібну кількість рибок відповідно до заданої цифри.
Отже, Ви весело та з користю проведете час разом із малюком.
Розміри упакування:
- 45,5-23,5-3,5см
Паковання: коробка;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tree Toys |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 455 мм |
| Ширина упакування | 235 мм |
| Висота упаковки | 35 мм |
- Ціна: 550 ₴

