
Дитячий ігровий стіл конструктор Limo Toy KB 180 стільчик 400 деталей
2 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: KB 180
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий столик зі стільчиком виготовлений із якісного пластику. Має дві ігрові поверхні — для конструктора та гладку.
У наборі 400 деталей дрібного конструктора
Ємності для зберігання конструктора навколо столика.
Розмір столу:
- довжина 64 см
- ширина 43 см
- висота 43 см
Розмір стільчика:
- довжина 27 см
- ширина 24,5 см
- висота 36 см
- Розмір упаковки: 68-48-13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість деталей | 400 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 680 мм |
| Ширина упакування | 480 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴
