
М'яка іграшка Копиця 00515-7 Орангутіні-Ананасіні 38 см
570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00515-7
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зустрічайте справжню зірку соціальних мереж!
М'яка іграшка від українського виробника Копиця Орангутіні-Ананасіні 38 см
М’яка, приємна на дотик іграшка стане улюбленцем дітей, і дорослих. Ідеальна для подарунка або яскравого доповнення до колекції незвичайних персонажів. Ця іграшка — зірка TikTok вже тут!
Ідеальний подарунок для тих, хто хоче бути в темі.
Фото і лайки гарантовано!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Матеріал | Плюш |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 11 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
