
Набір хіміка 304 C 3 баночки з фарбою, реактиви, 7 мірних склянок, лійка, окуляри, піпетки, м'ячик, свічка, ложечки
820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 304 C
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Захопливий набір для юного хіміка перетворить цікаву гру на справжню наукову пригоду.
У коробці ви знайдете необхідні матеріали для експериментів, а інструкція подає приклади проведення 30 дивовижних дослідів.
Сухі хімічні реактиви, пробірки, мірні склянки й інші додаткові аксесуари роблять експерименти не лише цікавими, а й безпечними.
Особливості:
- 30 варіантів хімічних експериментів;
- 3 баночки з фарбою, порошкоподібні реактиви;
- 7 мірних склянок, лійка, окуляри;
- трубочки, паперові серветки;
- пластиковий м’ячик, свічка;
- піпетки, 5 мірних ложечок, повітряні кульки;
- 4 пробірки та підставки для них;
- виконано з безпечних матеріалів.
Розмір упаковки: 25*18*14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тематика набору | Хімія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Вага | 1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴

