Магнітний конструктор LT4003 — великий конструктор, складається з 58 деталей різних за формою та розмірами. Усі деталі конструктора розроблені так, щоб з них можна було зібрати різноманітні фігури, колесо огляду, домі та багато іншого — просто потрібно проявити фантазію.
Упакований конструктор у картонну коробку
Габарити в упаковці:
- 44-32-7,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Стать | Унісекс |
| Кількість деталей | 58 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴

