-17%

Самокат двоколісний iTrike SR 2-049-1-WBL1 з ручним гальмом амортизатор Білий з блакитним
2 500 ₴
2 075 ₴
- Готово до відправки
- Код: SR 2-049-1-WBL1
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат із великими поліуретановими колесами зможе легко переміщатися будь-якою дорогою.
Цей самокат обладнаний ручним гальмом і можливістю регулювання керма за висотою (від 88 до 97 см).
Характеристики:
- Матеріал: алюміній + сталь
- Матеріал коліс: поліуретан
- Кількість коліс: 2 шт
- Регулювання висоти керма
- Підніжка
- Ручне гальмо
- Підставка для ніг
- Складной
Розміри:
- Розмір підніжки: 57 / 36-11см
- Ширина керма: 38 см
- Діаметр коліс: 20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Без обмежень |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 97 см |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 075 ₴
