
Самокат MAXI iTrike триколісний світяться колеса ПУ Зелений
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: JR 3-003-B
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий триколісний самокат Maxi має стильний дизайн і міцну конструкцію.
3 колеса забезпечують максимальну стійкість і маневровість.
Самокат MAXI з м'якими поліуретановими колесами, які світяться під час їзди.
2 передних колеса -120мм,
Ззаду широке колесо — 70 мм
Висота керма регулюється від 70 до 89 см.
Підніжка 32-14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
