
Набор машинок-конструктор Metr+ 2в1 спецтехника с отверткой и ключом
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6866
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набор состоит из 2-х машинок, которые разбираются и собираются с помощью отвертки и ключа (есть в комплекте).
Упаковка - пакет.
Размер упаковки: 23.5-31-7.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 235 мм |
| Висота упаковки | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
