Надійна та красива коляска MELOGO для ляльок упакована в картонну коробку.
Коляску можна розбирати в положення сидячи — тому вона називається коляска-трансформер. Люлька виймається.
Універсальна коляска 9672 є демісезонною. Перевозити улюблених пупсів і ляльок у зимову пору можна в класичному вигляді коляски, а в теплу пору катати свої іграшки можна в положенні сидячи. Люлька водночас виймається.
Особливістю цієї коляски є те, що ходова частина коляски обладнана амортизаторами, що дає плавність і брак тряски під час пересування нерівними й горбистою доріжкою.
Ручка в цій колясці-трансформері регулюється за висотою, через нахил на необхідний рівень. Крім цього, у колясці красиво оформлений козирок від сонця.
У цій колясці є регульована спинка (від положення сидячи до лежачи) і підніжка.
Висота дитячої коляски від ручки до підлоги: 63 см
Розмір коляски для ляльок у розкладеному вигляді: 59x35,5x63 мсм
Розмір упаковки: 36-44,5-15 см.
Кількість коліс: 4 шт.
Діаметр коліс: 14 см.
Матеріал: метал + тканина
Рекомендований вік: для діток від двох років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал коляски | Метал |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 630 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Висота | 590 мм |
- Ціна: 1 350 ₴



