
Самокат трюковий Explore LEIDART GRANDE New (HIC, 2 пеги) блакитний
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 95784-1
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат для екстремального катання
Легка посилена рама
Надміцна передня вилка, кермо з двоколірними прогумованими ручками, для полегшення елементів обертання, можливість повороту керма на 360 градусів. Міцна алюмінієва порожня дека із заокругленими краями.
Система компресії HIC.
Колеса PU, діаметр 110 мм, алюмінієва маточина.
Композитне гнучке гальмо.
Вантажопідіймальність: до 100 кг
Висота керма від підлоги 85 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Вікова група | Без обмежень |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 60 см |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴
