Самокат для екстремального катання
Легка посилена рама
Надміцна передня вилка, кермо з двоколірними прогумованими ручками, для полегшення елементів обертання, можливість повороту керма на 360 градусів.
Міцна алюмінієва порожня дека із заокругленими краями.
Система компресії HIC.
Колеса PU, діаметр 110 мм, алюмінієва маточина.
Алюмінієве гнучке гальмо.
Вантажопідіймальність: до 100 кг
Висота керма від підлоги 92 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amigo |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


