Оригінальний і недорогий скейт належить до універсальних моделей скейтбордів. У цьому скейті вдало поєднуються чудові технічні характеристики та мінімальна ціна.
Переваги скейта SLIDE MASTER NEW:
- 9 шарів із китайського клена товщина 10 мм
- Подвійний кінцевий загин (Double Kick)
- Поздовжній вигин (Conciave)
- Пофарбована алюмінієва надміцна підвіска та платформа 3 мм PVC прокладка чорного кольору
- PU-амортизатори 92 А
- Монтажні болти, гайки зі вставками PU
- Розмір: 80см. х 19см
- максимальна вантажність — 85 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал деки | Клен |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 54 мм |
| Товщина коліс | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴




