
Нічник-проектор "Країна Іграшок" з пультом колискові, звуки природи
370 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL-724-07
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нічник у формі місяця "Пристрана Іграшок" Музичний з пультом керування подарує вашій дитині спокійний сон і казкову атмосферу.
Характеристики:
- Нічник у формі місяця.
- Матеріал — пластик.
- Висота іграшки 16 см.
- Має звуковий супровід і підсвічування зоряного неба.
- Працює від пальчикових батарейок (3АА)
- Вага — 266 г
Особливості:
- У цього аксесуара для малюків і малюків приємний зовнішній вигляд — півмісяця із зіркою.
- Іграшка має світлові та звукові ефекти.
- Нічник може програвати мелодію колискової, звуки тварин, заспокійливі звуки природи. Завдяки 10 звукам тварин, 2 звукам природи та колисковим, ваш малюк зможе насолоджуватися заспокійливими мелодіями, які допоможуть заснути.
- Нічник можна розташувати поруч із ліжечком малюка або підвісити на ліжечку або візку так, щоб світло від проєктора не заважало малюкові спати.
- Іграшкою можна керувати дистанційно, за допомогою пульта. Завдяки зручному пульту керування дитина або батьки можуть легко змінювати режими світла, створюючи затишний простір у кімнаті.
- Кожна функція нічника має свою кнопку та є навіть регулятор гучності, що дуже практично та зручно.
- Нічник має компактний розмір і чудово підійде для будь-якого дитячого куточка.
- Також до комплекту входить аксесуар, який допомагає вішати нічник на ліжечко.
Для дітей від народження.
Розмір в упаковці: 21 х 17 х 6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 175 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴



