
Лялька Kids Hits Beauty KH35/004 Star Flowery Spring 46 см із блакитним волоссям
890 ₴
- Готово до відправки
- Код: KH35/004
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ляльки Beauty Star Flowery Spring вражають оригінальністю модного вбрання, стильними аксесуарами, вишуканими квітковими мотивами та весняним колоритом. Граючи з ляльками, діти будуть самовиражатися, розвивати соціальні навички, відпрацьовувати особисті та звичайні практичні навички.
Стиль Blossom Girl показує весняний настрій, що потребує оригінального та стильного вбрання. Навесні все розквітає, і ця краса приносить ідеї квіткових прикрас для прикрашання суконь. Пора грати, одягатися та насолоджуватися весняним духом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 46 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴
