
Гра розвивальна Toytoy YDZ-07 "Вчимося рахувати" ваги Жабеня
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: DD1808-8
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розвивальна гра «Держі Баланс»
Навчальна гра являє собою ваги у формі Мавпа. До набору входять картки, за якими дитина зможе самостійно виконувати математичні завдання. Цифри мають різну вагу, кожна становить вагу відповідної кількості фігурок. Гра знайомить малюка з математичним рахунком. Така настільна гра допоможе дитині в ігровій формі вивчити кольори, цифри та основи арифметики, так само допомагає розвинути дрібну моторику, логіку та терпіння.
У комплекті:
- ваги-баланс
- 19 фігурок гумових мавпочок
- цифри від 1-10
- 30 карток із завданнями
Паковання: коробка: 26, 5*7, 5*26, 5см
Розмір іграшки: 33*9.5*17 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Ширина упакування | 265 мм |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Висота | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴

