
Дерев'яна іграшка MD 0887 Бізіборд замки, ключики
400 ₴
- В наявності
- Код: MD 0887
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір бізіборду 30-22-5см
Рамка-вкладиш із ручкою, двері відчиняються, засувів, замків +ключі, у кор-ку.
Матеріал: дерево.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
