
Коляска для ляльок MELOGO 9308 / 002 металева лежачи з люлькою рожева
870 ₴
- В наявності
- Код: 9308 / 002
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель коляски: демісезонна
Призначена для дому та вулиці
Приємне забарвлення
До набору входить:
-коляска;
—сонцезахисний козирок.
Ручка коляски нерегульована, прогумована.
Висота коляски від ручки до підлоги: 63 см
Розмір коляски в розкладеному вигляді: 73x63x36см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Вікова група | Від 4 років |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Ні |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 36 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴



