
Розкопки динозаврів Danko toys палеонтологія великі
487 ₴
- В наявності
- Код: DP-0
Набір для розкопок із серії "Dino Paleontory" від компанії "Danko Toys" дасть змогу дитині приміряти на себе образ дослідника-палеонтолога та вивчити останки доісторичних гігантів. Скелети динозаврів дитина зможе зібрати після того, як витягне кістки з скам'янілої породи за допомогою стікання, пензлика та додаткових археологічних інструментів.
У цій коробці міститься:
— пласт скам'янілої земної породи зі справжніми копіями скелетів динозаврів, а також археологічний набір інструментів, необхідних для проведення розкопок.
— барвиста інструкція, допоможе правильно підійти до процесу розкопок і в захопливій ігровій формі розповість вам про деякі історичні факти, знайдених динозаврів!
— карткова енциклопедія, з цікавими фактами про динозаврів. Гра-вікторина
Зібрані та цілісні фігури стануть прекрасним трофеєм і колекційною іграшкою Вашого палеонтолога!
Комплектація набору оброблення динозаврів:
- Окаменілий шар земної породи з двома скелетами динозаврів
- стек
- пензлик
- картки з динозаврами
- інструкція
Розмір упаковки: 29 х 40 х 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика набору | Палеонтологія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Ширина упакування | 29 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
- Ціна: 487 ₴
