
Пазли конструктор IBLOCK у валізі 3в1 фрукти, тварини, транспорт 144 дітей
500 ₴
- В наявності
- Код: PL-921-281
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикові пазли у валізі.
З 4 деталей складляється картинка. У комплекті 144 деталі на 3 теми — фрукти, тварини та транспорт.
Набір виготовлений із високоякісного пластику.
Розмір валізи: 28*24*6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 144 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




