
Набор амуниции Metr + 920-20B Рыцарские доспехи меч, шлем, латы серые
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 920-20B
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набор состоит из 6 предметов, выполнен из качественного пластика.
Размер упаковки: 48-53,5-13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 535 мм |
| Ширина упакування | 480 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

