
Трактор із ковшем JS 129-1 інерційний звуковий
590 ₴
- В наявності
- Код: JS 129-1
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Світлові та Звукові ефекти
- Инерция
- Рухомий механізм
- У коробці 33*17*13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

