
Автомат Metr 906 с глушителем с прицелом 79 см аккумулятор
500 ₴
- В наявності
- Код: 906
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомат 79 см
-Аккумулятор
-Пули мягкие 10 шт
-В коробке 39*6*19 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 39 мм |
| Ширина упакування | 19 мм |
| Висота упаковки | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

