
Розвивальна іграшка 7013 Limo Toy «Танцюючий жук»
670 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7013
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розвивальна іграшка «Танцюючий жук» 7013 — це яскравий привабливий дизайн, безпечний для малюка надійний пластик. Завдяки наявності миготливої підсвітки допомагає розвивати координацію рухів, зорове сприйняття дитини, концентрацію уваги, вміння розрізняти колір і форму предмета. дає ознайомлення з літерами та цифрами. Звуковий супровід веселими мелодіями сприяє розвитку сприйняття та вміння розрізняти звуки. Жук рухається під музику. Якщо зустрічає перешкоду — розгортається.
Озвучен на рус языке
Розмір упаковки: 25-25-10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 255 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴

