
Конструктор SLUBAN Metropolis M38-B1263 Центральный вокзал 605 дет
1 400 ₴
- В наявності
- Код: M38-B1263
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Количество деталей: 605 шт.
Размер коробки: 52-38-8см
Серия: Metropolis
Материал: Пластик
Возраст: 6+
Конструктор Sluban безопасен для детей, детали хорошего соединения объединяются. Внутри коробки подробная инструкция, фигурки и детали, из которых можно собрать разные конструкции.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Стать | Унісекс |
| Кількість деталей | 605 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 330 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴


