
Конструктор SLUBAN M38-B1262 Metropolis Магазин новачних електро автомобілів 373 дет
830 ₴
- В наявності
- Код: M38-B1262
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір упаковки: 42,5 х 33 х 6,5 см
Кількість деталей: 373
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Ширина упакування | 330 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴



