
Пісок кінетичний KS-02-02 Kidsand 1200 г з надувною пісочницею Danko Toys
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: KS-02-02
Кінетичний пісок 1200 грамів 3 кольори з надувною пісочницею KidSand
У комплекті:
надувна пісочниця 23х37 см ( колір пісочниці рандомний)
ручний насос для неї,
3 кольори піску по 400 г, загальна маса піску 1200 грамів,
8 формочок-пасочок і подарунок — тісто для ліплення!
Виробник — Danko toys — Україна.
Розмір коробки 26 х 19 х 7,5 см
KidSand — кінетичний пісок для дітей!
Будуйте пісочні фігури та замки в себе вдома!
Кожна дитина любить гратися в пісочниці, а якщо погана погода чи зима на дворі? А раптом пісочниця не прибрана і там багато сміття?! НЕ БЕДА! Кінетичний пісок зі своєю пісочницею у Вас удома. Принадність такого «Чарівного піску» полягає в тому, що він не розсипається й не залишає слідів. Як це? Попросіть Ви. Весь секрет полягає в особливій формулі, яка сприяє «в'язкості та перетіканню». Пісок стає м'яким, не розсипається на крихти та не липне до рук та інших предметів, а якщо розім'яти в руках, він стає повітряним, пористим, "живим". Ця особливість перетворила просте заняття на захопливу гру, зробивши зі звичайного піску сучасну іграшку-антистрес. Захоплено перебираючи та розмина пісочна масу в руках дорослі розслабляються, діти розвивають моторику та сенсорику рук, роблячи всілякі фігури та вибудовуючи фантастичні замки та міста в себе в кімнаті!
Грайте та розвивайтеся!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 1500 г |
- Ціна: 380 ₴

