
Набір лікаря ToyCloud у валізі рожевому стетоскоп шприц окуляри
230 ₴
- В наявності
- Код: 118
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір валізи в розкладеному вигляді: 40* 23*3 см.
У комплекті іграшкові мед.інструменти
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 14 |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

