
Трансформер Тобот Тритан Tobot Tritan 3 в 1 поліцейський
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 528A
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трансформер тобот Тритан інтегрується з трьох різних тоботів в одного.
Отже, будь-який хлопчик, володар цієї, іграшки отримує 4 іграшки в одному наборі. По-перше, це 3 машинки — прототипи роботів X, Y, Z. А по-друге — один дивовижний і потужний трансформер Тритан.
Універсальність і практичність моделі дає змогу буквально за кілька простих рухів переводити її з однієї форми в іншу.
Висота іграшки 19 см
Розмір коробки: 22 х 28 х 10 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 38 мм |
| Ширина упакування | 33 мм |
| Висота упаковки | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴



