
Розвивальна гра сортер HOLA 795800 ГОРШОК З ЦВІТАМІ
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 795800
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Привити любов дитини до природи на етапах розвитку дуже просто. Бренд Hola опрацьовує кожну деталь своєї іграшки й сьогодні представляє до вашої уваги неймовірний горщик із квітами. Ця серія призначена для виховання дитини Монтессорі, для тренування нематеріальних здібностей дітей, як-от спостережливість, логічне мислення й маніпулятивні навички.
Особливості:
- іграшка виготовлена з якісних і нетоксичних матеріалів;
- така іграшка відіграє роль сортера;
- а в наборі є три моркви, дві з них можна розібрати, одну ділянку;
- є багато деталей для створення різнорівневих квіточок;
- фішки з цифрами, які можна закидати в горщик;
- додатково є наклейки для горщика.
Розмір упаковки: 18 см × 11 см × 18 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴




