
Набір ігровий для прибирання з візком, шваброю та відром Bambi "Маміна помічниця" Червоний
750 ₴
- В наявності
- Код: 667-35
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для прибирання дитячий із візком — дуже красивий дитячий набір для прибирання, до якого входять дві щітки, відро, швабра, ганчірки, засіб для скел і совок. І все це компактно вмістилося на візку для прибирання, яку так люблять катати діти.
Важко знайти маленьку дівчинку, яка не зрадіє такому подарунку. Адже з таким візком вона зможе повноцінно допомагати мамі підтримувати в домі чистоту та лад, а також влаштовувати рольові ігри з ляльками на тему прибирання. Вона досить зручна і на ній поміщаються всі предмети, необхідні для прибирання.
До набору входять: візок, відро, щітки, совок, побутова хімія.
Розмір коробки: 38*14*49 см
Розмір візка: 51,5-32-32см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Висота | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

