
Шнурівка дерев'яна Tree Toys MD 0344 у скриньці 50 шт.
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: MD 0344
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-55-55 Деталей
-2 Шнурка з дерев'яною голкою
-Мікс Типів:
-
Тварини Морські
-
Фрукти
-
Цифры от 0-9 и Математичні знаки
-
Фрукти та Тварини
-
Овощи
-
Дикі Тварини
-
Абетка англійською мовою та Фрукти
У пластиковій коробці 14,5*13,5*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tree Toys |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴


