
Дерев'яна розвивальна іграшка Tree Toys Лабіринт пальчиковий
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: MD 1242/44526
Захоплива дерев'яна іграшка Лабіринт стане чудовим презентом як для хлопчика, так і для дівчинки від 12 міс. За допомогою цього загадкового лабіринту Ваш малюк буде в приємному для себе, ігровому форматі тренувати дрібну моторику та уяву, вчитися встановлювати причиново-наслідкові зв'язки, познайомиться з новими кольорами та фігурами. Використовуючи ігровий набір, допоможіть Вашому чаду освоїти найпростіші ази математичного рахунку. Металева основа забезпечує стійкість ігрової платформи під час гри, а червона емаль, використана для декорування, не містить у складі їдких, хімічно небезпечних речовин. Гра захоплює на довгі години, позитивно впливає на психоемоційний стан і формування посидючості.
Розмір упаковки: 15*15*18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tree Toys |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 15 мм |
| Ширина упакування | 18 мм |
| Висота упаковки | 15.5 мм |
- Ціна: 395 ₴
