
Інтерактивний навчальний плакат Букварик 7031 Limo Toy літери, звуки, мелодії, вірші, пісні, загадки
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7031
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивний навчальний плакат «Букварик», арт. 7031 UA-CP. Це гарний яскравий плакат, на який нанесений український алфавіт.
Кожна літера має відповідне тематичне зображення й слово-примір.
За допомогою плаката можна вивчити літери, цифри, прослухати 45 цікавих стиків, 43 загадки, 3 скоромовки, пісеньки, зіграти в 3 цікавих розвивальних ігри.
Інтерактивний плакат розроблений за допомогою професійних методистів і дитячих психологів на основі програми розвитку дитини дошкільного віку. Плакат розвиває пам'ять, вміння концентрувати свою увагу та навички самостійного навчання. Інтерактивна іграшка підійде дітям віком від трьох років.
Озвучений українською мовою.
Працює від 3 батарейок АА (до комплекту не входять).
Розмір плаката — 41*55 см.
Розмір упаковки: 45*21*4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


