
Набор трансформеров 868-9 поли робокар 6 героев Poli robocar
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 868-9
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-6 Героев
-В коробке 40,5*13,5*18 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Robocar Poli |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 405 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


