
Ігровий набір LIMO TOY ДОКТОР 606-1 візок лікаря стетоскоп, шприц біло-блакитний
890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 606-1
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок із набором інструментів Доктор являє собою мініклініку, яка дасть змогу за допомогою спеціальних медичних інструментів перевірити стан здоров'я пацієнтів і полечити їх. До комплекту входять усі необхідні предмети для проведення діагностики захворювань. Мікроскоп для дослідження біологічного матеріалу входить до комплекту. Під час гри з набором дитина розвиватиме такі якості, як відповідальність та турбота про оточення.
У нашому магазині Ви можете купити візок із набором інструментів Доктор і зробити прекрасний подарунок для свого малюка.
Характеристики візка з набором інструментів Доктор:
- Набір виготовлений у формі візка з двома поличками для розташування медичних предметів.
- Серед аксесуарів для гри малюк виявить: стетоскоп, баночки та коробочки з ліків та інше.
- Верхня поличка з екраном кардіографа додатково обладнана тримачем для встановлення крапельниці та гачками для стетоскопа.
- Мікроскоп для дослідження біологічного матеріалу входить до комплекту.
- За допомогою зручної ручки та 4 коліс візок легко пересувати від одного пацієнта до наступного хворого.
- Всі матеріали нетоксичні та екологічно чисті.
- У комплекті: 33 предмети.
- Матеріал: високоякісний пластик.
- Розмір візка: 51х30х30,5 см.
- Розмір упаковки: 49х35х15 см.
У комплекті:
- Тележка.
- Стетоскоп.
- Крапельниця.
- Мікроскоп.
- Таця.
- Лікарства в пляшечках і коробках.
- Окуляри.
- Мапа для запису історій хвороби.
- Аксесуари.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 305 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴

