Магнітний конструктор: 32 деталі.
Магнітні ребра міцно з'єднують деталі між собою.
Розміри упакування: 28х25,5х6,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 32 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 28 мм |
| Ширина упакування | 26 мм |
| Висота упаковки | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

