
Коляска для ляльки Melogo 69882BN класика, металева з прогумованою ручкою 77 см
2 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 69882BN
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель коляски: прогулянкова.
Призначена для дому та вулиці
У комплекті:
сонцезахисний козирок. знімний
кошик, тканина + сітка,
знімна колиска, розмір люльки: 43-20 см
Характеристики та габарити коляски:
Ручка коляски прогумована.
Розмір коляски в розкладеному вигляді: 58-77-39см
Колеса: 4 шт., ПВХ
Діаметр коліс: 25 см
Матеріал: метал + тканина У
паковання — коробка, розмір коробки: 42-64-11см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Матеріал коляски | Метал |
| Колір | Рожевий |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 770 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Висота | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴


