Акційна пропозиція

Дитяча зброя Metr Гранатомет Стріляє гранатами 53 см
750 ₴
- В наявності
- Код: 0599-87
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гранатомет ігровий 0599-87 — це яскрава та стильна іграшкова зброя. Виготовлений гранатомет із пластику. Дитина зможе використовувати дитячу зброю для активних ігор у компанії, а також грати й сама, тренуючись у стрільбі по мішені.
Характеристики:
- Тип: гранатомет
- Тип живлення: батарейки
- Тип боєприпасів: гранати
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Звукові ефекти
- Розмір упаковки: 60х28х8,5 см
- Паковання: коробка
Комплектація
- Гранатомет 53 см: 1 шт
- Гранати 16 см: 3 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Виробник | Metr+ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Висота упаковки | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
