Автомат стріляє кульками.
Лазерний приціл.
Довжина 57 см.
Розмір упаковки: 47,5-18-7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 10 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 мм |
| Висота | 18 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

