
Дерев'яна розвивальна іграшка WD13111 ToyCloud 3 в 1 каталка, сортер, риболовля
655 ₴
- В наявності
- Код: WD13111
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо вам унікальну дерев'яну логічну гру — ідеальне поєднання розваги, навчання та уяви для вашого малюка!
Ця каталка не просто звичайна іграшка, вона є повноцінним навчальним інструментом, що сприяє розвитку різних навичок вашої дитини.
Вона містить три захопливі ігрові елементи: сортер тварини, магнітна риболовля та мінігород.
Ваш малюк із задоволенням сортуватиме хатніх тварин, ловитиме рибок і збиратиме моркви, розвиваючи свої інтелектуальні та фізичні здібності, а також уяву та творче мислення.
Ця гра стане незабутнім і корисним пригодам для вашого маленького дослідника!
Розмір коробки: 22х17х9,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 9 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴



