Лялька — Манекен Defa Lucy допоможе Вашій дитині почуватися стилістом.
За допомогою цієї іграшки можна випробувати себе в ролі перукаря, візажиста та майстра манікюру.
Це не просто гра, це важливий навчальний момент, де дівчинка може навчитися красиво й акуратно фарбувати нігті, робити макіяж, плести косички та створювати гарні зачіски. Підстригти манекен теж можна, Прости тільки волосся знову не відросте, тому не поспішайте зробити коротку стрижку Вашою лялькою.
Ці навички обов'язково знадобляться Вашій дитині в дорослому житті.
Виготовлена лялька-манекен з якісних матеріалів. Волосся міцне та довге, прошите по всій голові.
Висота бюста 23 см.
У комплекті Ви знайдете безліч аксесуарів для створення красивої зачіски, як-от: різнобарвні локони, пристосування, щоб протягувати косичку в косичку, а також щоб одягати намистинки на локон волосся, плойку, заколочки, гумочки та косметику (зверніть увагу, що косметика — це бутафорія)
Розмір упаковки: 31,5 х 27 х 13,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Defa Lucy |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 315 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 1 г |
- Ціна: 770 ₴






