
Коструктор SLUBAN "Girls Dream": Зимові казки Бал у палаці 447 дет
810 ₴
- В наявності
- Код: M38-B0898
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор SLUBAN M38-B0898 Замок розваг — яскравий і незвичайний супутник дитини в грі. Занурення в захопливі пригоди та найцікавіші ігри чекають на малюка. Завдяки точним і чітким деталям конструктор SLUBAN M38-B0898 має досить реалістичний вигляд, що дасть змогу повністю зануритися в сюжет гри. А складання блокового конструктора може захопити навіть найрухомішого непосиди.
Характеристики:
Кількість деталей — 447 штука
Серія — Girls Dream
Виробник — SLUBAN
Вік — 6-12 5 фігурок мінічоловічків усередині, масштаб 1:1
Ключ крокодила для легкого розбирання конструктора
Розмір упаковки: 42*33*6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Принцеси |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 330 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴





