Набір інтелектуальних іграшок, керування дорогою — це розвивальний іграшковий набір, який не використовує батарейки, але вимагає спритності руки дитини + координацію очей, підвищуючи всебічну креативність. Особливістю цього паркінгу є наявність обертового керма та наявні звукові елементи!
Іграшка має; перехрестя, пришкорювач у вигляді ескалатору який приводиться в дію важелем, небезпечні повороти, захоплююча гра реалістично пришвидшує рух автомобіля, що викликає захват малюка.
Іграшка допомагає розвивати:
- координацію дитини
- творчість
- здатність мислення
- покращує можливість візульного слідкування
Під час гри потрібно буде: Задати правильний напрямок машинкам по серпантину за допомогою перемикачів і важелів. Покрутити крутилку, щоб підняти машину екскалатором підіймального машинки на другий поверх регулювати шлях авто за допомогою рухомих перешкод І, нарешті, запустити авто дорогою вниз серпантином.
Набір включає:
- Інтерактивний автотрек 50х32 см
- машинки
- картонний килимок для гри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 295 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Висота упаковки | 125 мм |
- Ціна: 880 ₴







