- Кішка 20 см
-Звукові та світлові ефекти
-М'якує
-Пригує
-Машет хвостом
-Реагує на дотики
-Реагує на бавовну
-У разі натискання на ніс починає танцювати під музику
-На батарейках
-У коробці 25*23*11,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴


