Конструктор із 297 ел., з якого збирається замок принцес із мультика Крижане серце.
У наборі Анна й Ельза, сніговик Олаф Конструктор Bela 10435 Крижаний замок Ельзи захопить вас у крижану казку. Приступай до будівництва крижаного замка королеви Ельзи та влаштуй феєричне приймання або вечірку!
Можна грати в хованки, кататися на ковзанах навколо замку, а з крижаного пагорба весело спускатися на санчатах. А найкраще приготувати улюблені холодні ласощі та влаштувати морозний пікнік під сніжним деревом із бурульок. Придумуй і втілюй сюжет гри, займи непосид і сніговичка Олафа! Багаторівнева конструкція замка прикрашена чарівними сніжинками, прозорими крижаними колонами та яскравими квіточками. На першому поверсі крижаного царства побудований зал для приймання важливих гостей, з оригінальною стійкою для смачного морозива та увінчаною чарівним кристалом. На другий поверх можна потрапити стильними, парадними парадними сходами й опинитися в кімнаті королеви Ельзи з балконом. У королівській кімнаті розташований письмовий стіл, факел і книги. Дах замку прикрашає чималих розмірів холодна сніжинка. До набору входять 3 мініфігурки з аксесуарами.
Розмір упаковки: 32х28х6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bela |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
- Ціна: 785 ₴







