
Музична машинка Hola 6109 Вантажівка з інструментами шурупокрут
850 ₴
- В наявності
- Код: 6109
Багатофункціональна іграшка з електродреллю та іншими інструментами. Світитися, грає музика. Машинка змінює напрямок під час зіткнення з перешкодою.
Це ідеальна іграшка для розвитку координації очей і рук, вчить основ логіки та розв'язання проблем. Ваша дитина буде веселитися годинами!
Весела та барвиста електронна вантажівка з інструментами.
Комплектація: 1 іграшкова вантажівка, 1 дриль (з 2 насадками), 3 ручні інструменти, 7 шестигранних і хрещатих гвинтів і цвяхів, 1 фігурка водія вантажівки та 4 знімні колеса.
У вантажівки світяться передні фари, є гудок, музичні мелодії (з кнопкою вмикання і вимкнення).
Електричний дриль зі змінними насадками працює як справжня.
Батарейки: для вантажівки 3 х 1,5 В AA (не входить до комплекту); для дриля 2 х 1,5 В AAA (в комплекті).
Розмір упаковки:
- 31,5-17-14см
Тренування дрібної моторики за допомогою іграшок, що вимагають хватку, повороту та базової логіки, виховує в дітей терпіння та концентрацію, а також розвиває фізичні здібності.
Розмір упаковки: 31*17*14 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 140 мм |
- Ціна: 850 ₴



